Witamy w Jurajskiej Stokrotce

Dom

Miło mi Państwa powitać w Jurajskiej Stokrotce, agrogospodarstwie położonym w Kotowicach na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. To doskonałe miejsce, aby poznać Jurę i przekonać się o życzliwości gospodarzy.

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na Skały Rzędkowickie, a także Górę Zborów – najwyższe wzniesienie Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Zamek w Mirowie jest oddalony od nas o 2 kilometry a odbudowany Zamek w Bobolicach o 3,5 kilometra.

Pokoje urządzone są w nowym domu, otoczonym rozległym podwórkiem. Do dyspozycji gości trzy pokoje, kuchnia niezależna od gospodarzy, plac zabaw i parking dla gości. Atutem jest osobne wejście do budynku tylko i wyłącznie dla gości.

Jurajska Stokrotka to kwatera prywatna, która posiada maksymalnie 12 miejsc noclegowych, dzięki czemu marzenie o wypoczynku w spokoju i ciszy może zostać urzeczywistnione.

Północna część Jury, gdzie położone jest nasze agrogospodarstwo „Jurajska Stokrotka” to miejsce dla ludzi kochających smak przygody. Zapraszamy osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem, jak i tych, którym odpowiada spokojny wypoczynek – wszystko zależne od indywidualnej potrzeby i upodobań. Będąc gościem na Jurze warto również skosztować lokalne specjały: pieczonki (ziemniaki z dodatkami przygotowane w kociołku na ognisku), ciulim lelowski, złotopotocki pstrąg, chłopska zalewajka, chleb tatarczuch, czy żareckie obwarzanki odpustowe.

Co mamy:

  • plac zabaw dla dzieci – dwie huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia
  • miejsce na grill i ognisko
  • parking
  • basen dla dzieci w porze letniej
  • bezprzewodowy internet

    Więcej informacji na Nocowanie na Jurze